Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Profil fotoğrafı

₺2,500.00(Aylık)

İSTANBUL ZEKERİYAKÖY’DE YATILI VEYA GÜNDÜZLÜ BAKICI HİZMETİ SAĞLIYORUZ

  • İSTANBUL ZEKERİYAKÖY’DE YATILI VEYA GÜNDÜZLÜ BAKICI HİZMETİ SAĞLIYORUZ

Açıklama

Fiyat : ₺2,500.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 8 Ocak 2019
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : zekeriyaköy

Hasta Bakıcı hizmeti olarak Yaşlı anneniz, babanız mı var? Yatalak, Felçli hastanız mı var? Ne mi yapacaksınız? Endişelenmeyin bizi arayın profesyonel hasta bakıcılarımızla hastalarınıza hasta bakımı yapan (evde, hastanede 24 saat ) yardımcıları temin edelim.

Gelin görüşelim ki hastalarınızın profesyonel bakımla birlikte hayata tutunmalarını sağlayalım, zamanında ilaçlarının verilmesiyle bakımlarıyla içinizi rahatlatalım. Bizi arayın ki iyileşmesi zor hastalıklara yakalanarak, gözünüzün önünde günden güne eriyen dolayısıyla bakımında zorlandığınız sevdiklerinize kendi ailesinin bir ferdi gibi bakan hemşire bakıcıları sizlere tahsis edelim.

Bakım konusunda bilinç ve büyük bir sabır gerektiren Alzheimer hastalığının ilerlemesini yavaşlatmayı başaran hasta bakıcılara kucak açın ki sevdiklerinizi tekrar kazanın ve onların yaşamlarını en iyi hale getirerek yaşam standartlarını hep birlikte yükseltelim. Sonradan pişmanlık yaşamamak için yatalak hastalarınıza, elden ayaktan düşmüş kendi işini bile göremeyecek durumda olan yaşlılarınıza bakarak, onlara arkadaş olacak yardımcılarla gözünüzü arkada bırakmayalım.Ve sevdiklerinizi profesyonel kişilerin ellerine bırakınÜst