Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Profil fotoğrafı

₺2,500.00(Aylık)

İSTANBUL TAKSİM’DE HASTA YAŞLI BAKICISI TEMİN EDİLİR

  • İSTANBUL TAKSİM’DE HASTA YAŞLI BAKICISI TEMİN EDİLİR

Açıklama

Fiyat : ₺2,500.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 22 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : taksim

İstanbul Taksim’de 7/24 refakat edebilecek deneyimli hasta yaşlı bakıcısı temin ederiz. Yaşlı yardımcılığı, yaşlı bakıcılığının dışında yaşlı yardımcılığı da vardır. Bu eleman günlük getir götür işlerini yaparak, yaşlı bireye yardımcı olur.

Yaşlı bireylerin faturaları ödeme ya da ev işlerini tek başına yapamadıkları zamanlar için yardımcılığını üstlenecek ve onlara arkadaşlık edecek olan kişiler de tercih edilmektedir. Eğitimli ve bu konuda deneyimli kişiler, yaşlı bireylerin sosyalleşebilmesi için destek vermektedir.

Artık eğitimli elemanların görev yaptığı bakıcılık sektöründe birçok kişinin sahip olduğu bilgi birikiminden yararlanarak daha farklı sosyal aktivitelerle daha keyifli bir bakıcı-yaşlı yardımcısı ilişkisi kurulabilir.

Bebek bakımı, oyun ablası ya da yaşlı yardımcısı ihtiyaçlarınız için her zaman güvenilir bir hizmet alabileceğiniz firmamız, sizin için en iyi hizmeti verecek güvenilir ekipleriyle İstanbul’un her bölgesinde yatılı ya da gündüzlü yaşlı yardımcısı ve bakıcısı temin etmektedir.

Siz de gözünüzün arkada kalmaması için bizimle çalışabilirsiniz ve hayatın yükünü biraz omuzlayabilirsiniz.Üst