Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
  • İSTANBUL NİŞANTAŞI’DA YAŞLI VE HASTA BAKICISI

Açıklama

Fiyat : ₺2,300.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 30 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : nişantaşı

Yaşlı bakıcısı hizmeti için uzman personel seçimi ile bakıma ihtiyaç duyan büyüklerinize ve hastalarınıza, evinizin sıcak ortamında hasta bakıcı hizmeti verilmektedir.

İster yatılı bakıcı, ister sadece gündüz bakıcı hizmeti alabileceğiniz bakıcılar ile anne-babanıza, aile büyüklerinize, hastalarınıza ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza, en az sizlerin özeniyle hizmet ediyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor.

Evimizde veya yakınımızda bir yaşlı varsa bunun bakımını kendimiz sağlayamıyorsak unutulmaması gereken önemli nokta sağlık problemlerinin ortaya çıkması durumunda mutlaka profesyonel destek alınması gerektiğidir.

Ayrıca yaşlılıkta çıkabilecek problemlerin sadece fizyolojik değişimler ya da hastalıklardan ibaret olmadığı, olası psikolojik ihtiyaçların karşılanmasının da son derece önemli olduğu göz ardı edilmemeli.

Dolayısıyla profesyonel evde bakım hizmetlerin mutlaka yaygınlaştırılması, bakım veren aile bireylerinin ve gönüllülerin profesyonellerce desteklenmesi ve gözlemlenmesi gerekiyor.Üst