Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
  • İSTANBUL İKİTELLİ’DE YAŞLI VE HASTA BAKICISI

Açıklama

Fiyat : ₺2,300.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 27 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : ikitelli

Birden Çok Kişi Talep Edilebilir

Evinizde yada iş yerlerinizde ne kadar kişiye ihtiyaç duyulursa o kadar kişi sayısı gönderebilecek kişi sayımız bulunmaktadır. Şuan İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren ekibimiz ilerleyen zamanlarda marka değerimizin artması ile tüm Türkiye’ye hizmet verecektir. İstanbul gebzeden başlayarak diğer yakada olan silivriye kadar tüm bölgelere Hasta Bakıcısı hizmetimiz mevcuttur.

Buraya gelirler mi diye düşünmenize gerek bırakmadan cevap verelim eğer istanbul il sınırları içerisinde iseniz geliyoruz.

Tüm yönlendirdiğimiz personeller Hasta bakıcısı sektöründe fazlaca deneyimli ve tecrübelidir. Sizlerin telefonla bizlere ulaşması ile personel bilgileri gönderilmektedir. Sizler sorumluluklarınızı yerine getiriyorken yönlendirdiğimiz kişiler hastalarınıza aile sevgisi ile yaklaşacaktır. Hatta tabiri caizse gözü gibi bakacak olup en iyi hizmeti verecektir. Eğer sizler de profesyonel hasta bakıcı hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşarak en doğru hizmeti alabilir ve ailemize katılabilirsiniz.Üst