Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
  • İSTANBUL GÜLTEPE’DE YATILI HASTA BAKICILAR

Açıklama

Fiyat : ₺2,400.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 26 Ocak 2019
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : gültepe

Evde Bakım Hizmetleri, hastalarına en doğru müdahaleyi yapmak ve onların sağlığına zarar gelmemesi için uzman ekip ile her an yanınızda.

Evde Serum Takma,Evde Sonda,Evde Pansuman,Evde Enjeksiyon,Evde Sağlık Hizmetleri gibi bir çok imkanı profesyonel çalışanlarımızla beraber İstanbul’un her semtine saglamaktayız.7 /24 ulaşabiliceginiz numaramızdan istediginiz hizmeti talep edip hastanın yerini ve ekibimizin orda olmasını istediginizi bildirebilirsiniz.

Evde Tedavi Hizmetinde en dikkat edilmesi gereken şeylerden biri,gelen ekibin uzman olmasıdır.Söz konusu saglık olunca siz değerli müşterilerimizin ince eleyip sık dokuması gerekmekte.Günümüzde bu işi illegal yapan bir çok kişi ve kurum bulunmakta bunlara itibar etmeden gerçek bir saglıkçıdan destek alınmalıdır.

Evde Serum Takma işlemi hastaların gerçekten ihtiyacı olan tüm vitaminleri barındıran onların daha çabuk ayaga kalkmasını saglayan bir hizmettir.

Evde Pansuman hizmeti hastaların ve yaralıların dışarı hastahaneye gidemicek durumda olanların evinde hizmet alması gereken kişilere uygulanan işlemdir.

Evde Enjeksiyon işlemi düzenli olarak iğne yaptıran fakat dışarıdan bu hizmeti alamayıp evinde yaptırmak isteyen kişilere uygulanmaktadır.Üst