Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Profil fotoğrafı

₺2,400.00(Aylık)

istanbul gaziosmanpaşa’da hasta bakıcı refakatcı hizmetleri

  • istanbul gaziosmanpaşa’da hasta bakıcı refakatcı hizmetleri
  • istanbul gaziosmanpaşa’da hasta bakıcı refakatcı hizmetleri

Açıklama

Fiyat : ₺2,400.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 26 Ocak 2019
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : gaziosmanpaşa

HASTA BAKICISI

Belirli bir yaşın üzerinde olan her birey bazı fiziksel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilir. Bu durumda devreye yaşlı bakıcısı hizmetleri giriyor. Gün içerisinde ilgiye ve şefkate ihtiyaç duyan, kimi zaman sohbet ederek sosyalleşme ihtiyacını karşılayamayan yaşlılar için bakıcı hizmeti büyük önem taşıyor. Çok daha huzurlu ve konforlu bir yaşlılık dönemi geçirebilmelerine olanak tanıyan bu hizmet için firmamızı arayabilirsiniz.

Çeşitli sağlık sorunları da yaşayabilen yaşlıların düzenli olarak ilaç kullanmaları gerekebilir. İlaçlarını saatinde almalarına yardımcı olacak, beslenmelerine özen gösterecek ve keyif aldıkları aktiviteleri gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak olan yaşlı bakıcısı hizmetlerimiz kapsamında deneyimli bakıcıları görevlendiriyoruz.

Firmamız bünyesinde görev alan tüm bakıcıların yaşlı bakımı konusunda tecrübeli isimlerden oluştuğunu bilmenizi isteriz. Referans gösterebilecek olan ve daha önce verdiği hizmetle memnuniyet kazanmış yaşlı bakıcıları için yapmanız gereken sadece bizi aramak olacak. Portföyümüzde yer alan bakıcılar, sabırlı, özverili, güler yüzlü ve ilgili olan bakıcılar aynı zamanda hijyen koşullarına da tamamen uyan görevlilerdirÜst