Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Profil fotoğrafı

₺2,300.00(Aylık)

İSTANBUL FINDIKZADE’DE YATILI GÜNDÜZLÜ BAKICI TEMİN EDİLİR

  • İSTANBUL FINDIKZADE’DE YATILI GÜNDÜZLÜ BAKICI TEMİN EDİLİR

Açıklama

Fiyat : ₺2,300.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 30 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : fındıkzade

Hasta Bakıcısı ve Hasta Refakat .. Yakınlarımızın ve sevdiklerimizin herhangi bir sağlıksal sıkıntı nedeniyle hastanede sağlık hizmeti almalarını gerektiren yatılı durumlarda, yanlarında bir refakatçinin olması gerek hastane yönetimi, doktor ve hasta bakıcılar ile iletişimde, gerekse kişisel ihtiyaçlarını sağlayabilmeleri açısından kaçınılmaz bir durumdur.

Aile bireylerinin yaşam şartları bu refakat hizmetini vermek için yetersiz kalabilir. Bu durumda ABAY Danışmanlık hastalarınızın gereksinimine Gerek sektör tecrübesi, gerek konusunda uzman personelleri ile en iyi şekilde cevap verebilmektedir. ABAY Danışmanlık, Ankara’da bulunan tüm özel ve devlet hastaneleri ile anlaşmalı olup, hastane yönetimi ve doktorların direktifleri paralelinde hizmet sunmaktadır.

Bayan hastalar için bayan hasta refakatçisi, erkek hastalar içinde yine aynı şekilde erkek hasta refakatçisi görevlendiriyoruz. Personellerimiz hasta refakati konusunda uzman ve eğitimli olmakla birlikte, hastane ve hasta refakati kurallarını eksiksiz olarak bilmektedirler. Yine evde bakıma muhtaç olan hastalar için evde bakım hizmeti sunmaktayızÜst