Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Profil fotoğrafı

₺2,500.00(Aylık)

İSTANBUL FATİH’TE 7/24 HASTA YAŞLI BAKICISI TEMİN EDİLİR

  • İSTANBUL FATİH’TE 7/24 HASTA YAŞLI BAKICISI TEMİN EDİLİR
  • İSTANBUL FATİH’TE 7/24 HASTA YAŞLI BAKICISI TEMİN EDİLİR

Açıklama

Fiyat : ₺2,500.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 17 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : istanbul fatih

İstanbul’da Fatih’te hasta yakınlarınız, yaşlı anne, baba ve büyükleriniz için hasta bakıcı, yaşlı bakıcısı çalışanları temin ederiz. Hasta bakar bakıcılık temini hizmetleri için bizi arayın.

Hasta ve Yaşlılara Bakıcılar

İstanbul Fatih Hasta bakıcı hizmetimiz; hastane ya da ev ortamında bulunan hastanın düzenli olarak kontrolünün yapılması, temel ihtiyaçlarının giderilmesi, doktor tavsiyeleri yönünde bakımın yapılması ve sağlık sorunu ile ilgili olarak, doktorun belirttiği tedavi ilaçlarının düzenli olarak alımının sağlanmasını amaçlamaktadır. Fatih hasta bakım hizmetimiz aynı zamanda yaşlı ve kendi temel ihtiyaçlarını gidermekte zorluk çeken bireylerimiz için de sunduğumuz bir hizmettir.

Değer verdiğiniz aile büyükleri ya da yakınınızın, siz günün büyük bir bölümünde ilgilenemeseniz de, sizin kadar özenli ve dikkatli bir bakım yapacak, büyüğünüzün tüm ihtiyaçlarını yerine getirmesinde yardımcı olacak birisine güvenmek istersiniz. İşte hasta ve yaşlı bakıcı hizmetimiz tam olarak bu beklentilerinize karşılık veriyor.Üst