Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Profil fotoğrafı

₺2,300.00(Aylık)

İSTANBUL FATİH’TE HASTA BAKICI HİZMETİ VERİYORUZ TÜRKİYE GENELİ

  • İSTANBUL FATİH’TE HASTA BAKICI HİZMETİ VERİYORUZ TÜRKİYE GENELİ

Açıklama

Fiyat : ₺2,300.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 22 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : fatih

İstanbul Fatih’te hasta bakıcı hizmeti veriyoruz: hasta bakıcı, çocuk bakıcı ve hemşirelerimiz sizin istekleriniz doğrulusunda bu işe gönül vermiş kendi alanında uzman deneyimli adayların arasından titizlikle seçilmiştir.

Yaşlı bakımında temizlik ve hijyen oldukça önemlidir. Yıkanması ve tuvalet ihtiyacının karşılanması gereken hastalara özenli davranılması gerekmektedir. Bu konuda hizmet verecek olan kişinin deneyimli olmasından ziyade psikolojik olarak da bu işi yapabilecek yeterlilikte olması gerekir.

Yaşlıların bakımını üstlenen kişiler, yatılı yaşlı bakımı hizmeti vererek, sürekli bir bakım verebilir. Böyle durumlarda hastanın günlük aktivitelerini hızlandırarak, daha sosyal olmalarına destek olabilirler. Birçok kişi sosyalleşme sayesinde daha rahat bir yaşlılık süreci geçirmektedir.

Gençliklerinde yapamadıkları birçok şeyi yaşlılıkta yaparak, kültürel etkinliklere yönelebilen yaşlıların deneyimlerini dinlemek bile, birçok kişi için vazgeçilmezdir. Bu yüzden yaşlı bakımı yapan kişilerin yaşlının genel sağlık durumuna uygun aktiviteler yapması mümkün olabilir.Üst