Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
  • HASTA BAKICI TEMİN EDİLİR

Açıklama

Fiyat : ₺2,500.00(Aylık)
Tip : Hasta Bakıcı
Tarih : 20 Aralık 2018
Durum : Yatılı
Cinsiyet : Kadın
Konum : istanbul sancaktepe

Hasta Bakım Hizmetlerimiz ;

Her yaştan hastaya bakım hizmeti veren merkezimize, hastalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman hastanız hakkında telefonla bilgi alabilir veya gelip ziyaret edebilirisiniz.

Hastalarımızın doktorları ile iletişimi kesmeden bakım sağlıyoruz. Tedavi süreci, ilaç uygulamaları, iğne yapımı gibi konularda ihmal etmeden ve kuralına uygun hizmet veriyoruz. Yarası olan hastalarımızın pansumanları ve yara kontrollerini hijyenik olarak yapıp iyileşme sürecini hızlandırıyoruz.

Hasta Bakıcısı Hastalarımız halk arasında yatalak denilen yatağa bağımlı hastalar ise, günlük temizlikleri, haftalık vücut banyoları, sürgü ile tuvalet ihtiyaçları, sonda kullanıyorsa enfeksiyon kapmaması için steril müdahalelerle bakım sağlıyoruz.

Kendi ihtiyaçlarını kendileri giderebilen hastalarımızı her an göz önünde tutarak her konuda destekliyoruz. Basit hareketlerle spor yapmalarını günlük yürüyüşlerini kontrol altında yapmalarını sağlıyoruz.

Hasta Bakıcısı Hastalarla iletişimde son derece dikkatli ve anlayışlı olan çalışanlarımız ve sağlık ekibimizle, hastaların bedenen ve ruhen iyi hisstmeleri için ne gerekiyorsa büyük bir hassasiyetle yerine getiriyoruz.Üst