Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Hasta Bakıcısı Uzmanlar

Hasta bakıcılarımız, ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetinde olmak için istihdam edilir.

Hasta Bakıcı hizmet taleplerinde; hizmete başlamadan önce bakım hizmetleri için araştirmamızı yaparız. Hastanızın sağlık durumu ile ilgili gerekli değerlendirmeyi yapar, ihtiyaçlarınızı belirler ve size özel hasta bakıcı planı hazırlayarak en uygun ve yetkin bakım destek personelini (hasta bakıcıyı) yönlendirir.

Yatılı veya Gündüzlü Hasta Bakıcılar

Gündüzlü hasta bakıcısı çalışma süresi ortalama 8-9 saat civarıdır. Ekstrem durumlarda bu süre uzayabilir. Durumu ağır olmayan, kolaylıkla yürüyebilen yaşlılar için tercih edilen gündüzlü yaşlı bakıcısı, sizin tercihinize göre haftanın 5 ya da 6 günü çalışabilir.

Hasta bakıcısında bulunması gerek karakteristik özellikler: Anne babalarımızı teslim edeceğimiz onlarla aynı evi paylaşacak yatılı yada gündüzlü yaşlı bakım elemanı yardımsever, şefkatli, güler yüzlü, sabırlı ve hoşgörülü, titizliğe önem veren sorumluluk sahibidir.

Üst